سیاست حفظ حریم خصوصی

ما که هستیم

نشانی وب‌سایت ما هست: https://kavehtofighi.com.

وب سایت کاوه توفیقی Kavehtofighi.com معتقد است اصول حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران بسیار مهم و حساس است. در این سند اصول محرمانگی اطلاعات وب سایت کاوه توفیقی Kavehtofighi.com و نیز راهکارهای وب سایت کاوه توفیقی Kavehtofighi.com برای حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران سایت وب سایت کاوه توفیقی Kavehtofighi.com توضیح داده شده است.

محتویات این سند

 • این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی ای است که وب سایت کاوه توفیقی Kavehtofighi.com از کاربران سایت جمع آوری می کند و نیز نحوه استفاده وب سایت کاوه توفیقی Kavehtofighi.com از این اطلاعات. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران وب سایت کاوه توفیقی Kavehtofighi.com را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.
 • این سند به مواردی که در اختیار وب سایت کاوه توفیقی Kavehtofighi.com نیست و وب سایت کاوه توفیقی Kavehtofighi.com هیچ کنترلی بر آن ها ندارد نمی پردازد. شرکت های مشتری خدمات وب سایت کاوه توفیقی Kavehtofighi.com و افراد ثالثی که در استخدام وب سایت کاوه توفیقی Kavehtofighi.com نیستند و همچنین اطلاعات ثبت شده در Whois نام دامنه کاربر از جمله این موارد هستند.

اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها

 • شما با ثبت نام و ارسال فرمهای سفارش و پشتیبانی در سایت وب سایت کاوه توفیقی Kavehtofighi.com اطلاعات خصوصی خود از قبیل نام، نشانی، نشانی الکترونیک و … را در اختیار وب سایت کاوه توفیقی Kavehtofighi.com قرار می دهید.
 • پس از ورود به سایت وب سایت کاوه توفیقی Kavehtofighi.com شما یک کاربر ناشناخته نیستید و اطلاعات مربوط به استفاده شما از خدمات وب سایت کاوه توفیقی Kavehtofighi.com نگهداری می گردد. این اطلاعات شامل سفارشات و تراکنشها، سرویسهای مورد استفاده، اطلاعات فردی و مانند آن بوده ولی محدود به این موارد نیست.
 • وب سایت کاوه توفیقی Kavehtofighi.com کلیه تراکنش های شما از جمله تراکنش های مالی را جمع آوری و نگهداری می کند.
 • وب سایت کاوه توفیقی Kavehtofighi.com به صورت خودکار پس از ورود شما به سایت وب سایت کاوه توفیقی Kavehtofighi.com اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی های وب سایت کاوه توفیقی Kavehtofighi.com و صفحاتی که مشاهده می کنید را جمع آوری و نگهداری می کند.
 • وب سایت کاوه توفیقی Kavehtofighi.com از این اطلاعات در راستای بعضی از مقاصد از قبیل ارتقاء خدمات وب سایت کاوه توفیقی Kavehtofighi.com، تهیه محتوای مناسب، برنامه های تبلیغاتی و مانند آن استفاده می کند.
 • وب سایت کاوه توفیقی Kavehtofighi.com اطلاعات شما را اجاره نمی دهد، نمی فروشد و به اشتراک نمی گذارد به جز در موارد زیر:
  • در صورت ادغام وب سایت کاوه توفیقی Kavehtofighi.com در یک شرکت دیگر. در این حالت قبل از به اشتراک گذاری اطلاعات شما، این موضوع به شما اطلاع داده شده و نظر شما را درباره ادامه استفاده از خدمات وب سایت کاوه توفیقی Kavehtofighi.com یا خروج کامل پرسیده می شود.
  • در صورت تخطی شما از قوانین شرایط و ضوابط سرویسها ، و در صورت وجود شاکی خصوصی نسبت به عملکرد شما، اطلاعات شما در اختیار مراجع قانونی قرار می گیرد.
  • در صورتی که مراجع قضایی اطلاعات شما را –به هر دلیلی- از وب سایت کاوه توفیقی Kavehtofighi.com بخواهند این اطلاعات در اختیار ایشان قرار می گیرد.
 • وب سایت کاوه توفیقی Kavehtofighi.com ممکن است بر روی کامپیوتر شما کوکی ذخیره کرده و در مراجعات بعدی شما به وب سایت کاوه توفیقی Kavehtofighi.com از آن استفاده کند.

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

 • شما می توانید اطلاعات ثبت شده خود را در سایت وب سایت کاوه توفیقی Kavehtofighi.com تغییر دهید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که در هنگام عضویت در وب سایت کاوه توفیقی Kavehtofighi.com آن ها را در سایت وب سایت کاوه توفیقی Kavehtofighi.com وارد نموده اید؛ مگر آنها که از لحاظ شناسایی هویت برای کارکرد وب سایت کاوه توفیقی Kavehtofighi.com ملاک امنیت حساب کاربری داشته باشد مثل ایمیل و نام خانوادگی و…
 • شما می توانید به طور کامل از وب سایت کاوه توفیقی Kavehtofighi.com و کلیه خدمات آن خارج شوید. در این حالت برخی از اطلاعات شما از وب سایت کاوه توفیقی Kavehtofighi.com حذف شده و تعدادی دیگر از آن ها حداقل به مدت یک سال بایگانی می شوند. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، نشانی الکترونیک، شماره تلفن همراه، پیام های ارسالی و مانند آن بوده ولی محدود به موارد فوق نیست.

محدودیت دسترسی به اطلاعات

 • وب سایت کاوه توفیقی Kavehtofighi.com دسترسی کارمندان خود به اطلاعات شما را محدود نموده و فقط کارمندانی که مستقیماً باید برای ارایه خدمات وب سایت کاوه توفیقی Kavehtofighi.com یا انجام وظایف خود در این راستا با شما در تماس باشند به این اطلاعات دسترسی دارند.
 • وب سایت کاوه توفیقی Kavehtofighi.com جهت حفظ امنیت اطلاعات محرمانه، ممکن است اطلاعات مهم مثل رمز عبور و … را به صورت رمز شده در پایگاه های داده خود ذخیره کند به نوعی که در صورت دسترسی ناخواسته و غیر مجاز به آن ها، این اطلاعات قابل استفاده توسط دیگران نباشد؛ اگر چه نمیتوانیم هیچ تضمینی در این رابطه به شما بدهیم.
 • امیدواریم که بتوانیم به شما این تضمین را بدهیم که از اطلاعات شخصی تان تحت بالاترین استانداردهای امنیتی استفاده خواهد شد. وب سایت کاوه توفیقی Kavehtofighi.com تلاش خواهد کرد که تمامی راه های معقول را طی کند تا امنیت هر نوع اطلاعاتی را که از شما در اختیار دارد،‌ حفظ کند. همچنین اطلاعات شخصی شما در شبکه های امنی ذخیره می شوند اما متاسفانه،‌ با وجود فناوری فوق و ادوات امنیتی، نمی توان ایمنی هیچ مخابره داده ای از طریق اینترنت را به صورت %۱۰۰ تضمین کرد. بنابراین ما نمی توانیم این اطمینان را به صورت قطعی بدهیم که اطلاعاتی که برای ما می فرستید،‌ در حین ارسال (مخابره) در هر شرایطی در امان خواهند بود و علاوه بر آن نمی توانیم مسئولیت اتفاقات ناشی از دسترسی غیر قانونی به اطلاعات شخصی شما را قبول کنیم. (همانند دسترسی ISP ها به اطلاعات ارسالی از رایانه شما) وب سایت کاوه توفیقی Kavehtofighi.com مسئولیت عواقب ناشی از دستیابی غیر قانونی شخص یا گروه ثالثی به اطلاعات شخصی شما را نیز نخواهد پذیرفت.

سایت های لینک شده

این سایت ممکن است با وب سایت های دیگر (“سایت های لینک”) پیوند داشته باشد. سایت های لینک شده تحت نظارت وب سایت کاوه توفیقی Kavehtofighi.com نیستند و وب سایت کاوه توفیقی Kavehtofighi.com در مورد آنها مسئولیتی ندارد. شما باید توجه داشته باشید که اطلاعات شخصی که برای سایت های لینک می فرستید،‌ تحت نظارت خط مشی حریم خصوصی وب سایت کاوه توفیقی Kavehtofighi.com نخواهد بود و ما جداً توصیه می کنیم که نسبت به سیستم حفظ حریم خصوصی و سیاست های امنیتی آنها اطلاع حاصل کنید.

تغییرات در این سیاست ها

وب سایت کاوه توفیقی Kavehtofighi.com حق دارد در هر زمان بدون اطلاع قبلی در متن این سیاست نامه تغییرات ایجاد کند. اگرچه سعی میشود از طریق ایمیل کلیه کاربران از تغییرات مطلع شوند ولی کاربران موظف اند با مراجعه مداوم به این متن، از تغییرات آن مطلع گشته و در صورت مخالفت با آن ، درخواست قطع سرویس خود را نمایند و یا از سایت وب سایت کاوه توفیقی Kavehtofighi.com خارج شده و به آن مراجعه نکنند. در غیر این صورت تمام پیامد های احتمالی آن بر عهده کاربران خواهد بود .

 

VERIFIED & SECURED
BY: Let's Encrypt Authority X3
SSL Valid: Oct 28, 2018 - Jan 26, 2019
پشتیبان آنلاین