درباره من

من کاوه توفیقی هستم متولد آبان ۱۳۵۸.

تاریخچه زندگی کاوه توفیقی در زمینه فناوری اطلاعات:

در سال ۱۳۷۲ زمانی که به دبیرستان میرفتم با دنیای کامپیوتر به واسطه درسی بنام طرح کاد آشنا شدم.آن زمان جوانی بنام رسول شیخ بهایی و مهندس صالحی معلمان طرح کاد من بودند که از آنها برنامه نویسی به زبانهای پاسکال و بیسیک را آموختم.همان موقع ها خانواده ام که علاقه مرا به کامپیوتر مشاهده کردند برای من اولین کامپیوتر زندگی ام را از شرکتی بنام به افزار در خیابان چهارباغ بالا خریداری کردند کامپیوتری با ریزپردازه ۸۰۳۸۶ و یک مگابایت رم و ۴۰ مگابایت فضای هارددیسک و مونیتورTVMکه آنروزها مدل روز محسوب میشد.اولین سیستم عاملی که با آن کار کردم ام اس داس نگارش ۵ بود که هر از چندگاهی میرفتم و با دیسکتهای ۱.۴۴ آنروز نسخه آپدیت آنرا میخریدم.از اینجا کم کم عشق من و کامپیوتر به یکدیگر شروع شد.

سالهای بعد جوانی از شمال بنام عبدی که آنروزها در اصفهان داشنجو بود در آموزشگاه کامپیوتر پارس اصفهان فاکس پرو درس میداد و من به کلاس او رفتم و بعدها با مطالعات کتابهای حسین جردکانی در زمینه فاکس پرو پیشرفت خود را در زمینه برنامه نویسی فاکس پرو شروع کردم.در آن زمان نرم افزارهایی که مینوشتیم را با نرم افزاری بنام cccontrol قفلگذاری میکردیم.

اولین بار من ویندوز نگارش ۳ را بر روی کامپیوتر نصب کردم که از آن خوشم نیامد.آن زمانها ویندوز فارسی هزینه داشت تا اینکه مجله کامپیوتر که تا سالها من مشترک این مجله محبوب بودم در یکی از سی دی های خود ویندوز نقلی فارسی را ارپه کرد که خیلی دیدن آن زیبا بود.یادم هست برای تایپ فارسی از دو نرم افزار ورد تحت داس و نرم افزاری بنام PE2استفاده میکردم.

ویندوز ۹۵ که آمد همه محصور زیبایی آن بودیم و باز هم برای فارسی نویسی باید ویندوز ۹۵ نگارش سینا را میخریدیم و ویندوز ۹۸ که آمد دیگر از داس جدا شدیم.اولین باری که به اینترنت وصل شدم سال ۱۳۷۶ بود از طریق شرکتی بنام پارسیان.اولین دامنه ای که ثبت کردم در شرکتی بود بنام آرمان پایا در اصفهان که در سال ۲۰۰۰ میلادی برابر ۱۳۷۹ شمسی بود . یادم هست که دامنه را به مبلغ ۹۰۰۰ تومان ثبت کردم یا شاید ۹۹۰۰ تومان!

آن موقع ها فرانت پیج یکی از ابزارهای طراحی وب سایت بصورت html بود…

البته تحصیلات دانشگاهی من در زمینه مهندسی پتروشیمی و کارشناسی ارشد اقتصاد با گرایش کارآفرینی بین الملل میباشد.

در سال ۱۳۷۸ُگروهی را با نام myinternetcity پایه گذاری نمودم که بعدها در سال ۱۳۸۱ با نام حقوقی مجتمع توسعه صنعت ارتباطات و نرم افزار پارس(سهامی خاص)به فعالیت خود در ایران ادامه دادم.درسالهای فعالیت در دو نمایشگاه فناوری اطلاعات و کامپیوتر در استان اصفهان شرکت نمودم.از ابتدای فعالیت حرفه ای به عضویت انجمن شرکتهای انفورماتیک ایران در آمدم.نهایتا به دلیل غرض ورزی و کارشکنی های عده ای در اتحادیه کامپیوتر اصفهان تصمیم گرفتم فعالیتهای رسمی خودم را در زمینه IT در سال ۱۳۸۳ متوقف کنم.

در سالهای بعد همکاری خودم را با مجموعه های مختلف فعال در زمینه میزبانی وب و طراحی وب سایت ادامه دادم و البته از سال ۱۳۸۹ تا بحال در ارمنستان زندگی میکنم…

فکر میکنم همین مقدار متوجه شدید که من کیستم!

کاوه توفیقی اکنون

من اکنون با ارایه سرویسهای میزبانی وب و ثبت دامنه با قیمت بسیار مناسب ویژه وردپرس در خدمت شما هستم.