شرایط استفاده از خدمات کاوه توفیقی

کلیه خریداران موظف به ارائه اطلاعات هویتی خود‬ ‫شامل کپی شناسنامه ،کپی کارت ملی و تاییدیه شماره تلفن ثابت برای اشخاص حقیقی و درخواست شخص حقوقی همراه با‬ ‫کپی روزنامه رسمی آخرین تغییرات، بهمی باشند. در صورتیکه کاوه توفیقی مدیر شرکت الیت، در هنگام تکمیل‬ ‫فرآیند خرید و به جهت تسهیل و تسریع امور، اقدام به دریافت و کنترل این مدارک ننماید پس از‬ ‫آن حق دریافت این مدارک همواره برای کاوه توفیقی مدیر شرکت الیت محفوظ بوده و با عدم ارائه مدارک در زمان مقرر‬ ‫به کاوه توفیقی مدیر شرکت الیت، حقوق مالکیتی خریدار ملغی محسوب می شود و ضمنا عواقب اعلام ناصحیح اطلاعات‬ ‫مستقیما بر عهده خریدار خواهد بود.

خریدار اذعان می نماید که کلیه اطلاعات هویتی ارائه شده و آدرسها و شماره تماس و امثالهم‬ صحیح بوده و همواره در بروز نگه داشتن آنها در پورتال کاربران می کوشد. کاوه توفیقی مدیر شرکت الیت حق دارد هر زمان که نیاز به کنترل این اطلاعات داشته تصویر برابر اصل این اطلاعات را از خریدار دریافت نماید.‬ کاوه توفیقی مدیر شرکت الیت حق دارد تا تکمیل اطلاعات صحیح و مستند نسبت به تعلیق سرویس کاربر اقدام نماید.

روش ارتباطی مستند کاوه توفیقی مدیر شرکت الیت با خریدار، آدرس ایمیل خریدار و پاسخ به تیکت های پورتال‬ ‫پشتیبانی می باشد که از طریق حساب کاربری وی در پورتال کاربران ثبت شده است، خواهد بود و روش ارتباطی مستند خریدار با کاوه توفیقی مدیر شرکت الیت، ثبت تیکت در پورتال مشتریان با دریافت شماره‬ ‫پیگیری تیکت و یا ارسال نامه رسمی و دریافت رسید کتبی از شرکت خواهد بود.‬

قوانین کاوه توفیقی مدیر شرکت الیت تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین بین المللی ناظر بر سرویسهای قابل ارائه کاوه توفیقی مدیر شرکت الیت و از آنجا که این قوانین در سطح دنیا به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، کاوه توفیقی مدیر شرکت الیت حق تغییرات آتی در قوانین را بر خود محفوظ می داند ونسخه قوانین بروز شده را از طریق لینک به صفحه شرایط استفاده از خدمات در وب سایت کاوه توفیقی مدیر شرکت الیت در دسترس عموم خواهد بود.

ارتقاﺀ سرویس میزبانی از یک سرویس به سرویس بالاتر انجام می گیرد و هزینه آن معادل تفاضل هزینه دوسرویس به نسبت روزهای باقیمانده از طول مدت سرویس می باشد که به صورت خودکار توسط پورتال کاربران محاسبه می گردد.

کاوه توفیقی مدیر شرکت الیت حق انجام تغییرات فنی، سخت افزاری، نرم افزاری یا شبکه ای را در سرویسهای ارائه شده دارد. در مورد تغییراتی که سرویس خریدار را تحت تاثیر قرار می‌دهد کاوه توفیقی مدیر شرکت الیت موظف است از یک روز تا یک ماه قبل از اعمال تغییرات ، از طریق وب سایت کاوه توفیقی مدیر شرکت الیت، پورتال کاربران یا پورتال پشتیبانی و یا ارسال خبر نامه به آدرس Email خریداران اطلاع رسانی نماید. خریدار موظف است خود را با این تغییرات سازگار نماید.

حداکثر زمان تحویل برای سرویسهای کاوه توفیقی مدیر شرکت الیت که با عنایت به شرایط عمومی کشور و با فرض بدترین حالات ممکن است به شرح ذیل است :

سرور اختصاصی ۵ روز کاری

خرید نرم افزار خارجی۵ روز کاری

ثبت دامنه ۱ روزِ کاری

سرویس میزبانی۱ روزِ کاری

در صورت وجود هرگونه مغایرت سرویس ارائه شده به خریدار با مشخصات سرویس، خریدار موظف است مراتب را حداکثر ظرف مدت یک هفته از تاریخ فاکتور به کاوه توفیقی مدیر شرکت الیت اعلام نموده و کاوه توفیقی مدیر شرکت الیت موظف است مراتب اصلاح را در اسرع وقت به عمل آورد در غیر اینصورت مسئولیت کاوه توفیقی مدیر شرکت الیتپس از تاریخ اعلام خریدار، صرفا محدود به اصلاح سرویس و فقط تا پایان زمان سرویس در فاکتور می باشد و زمان سرویس دهی افزایشی نخواهد یافت.

کاوه توفیقی مدیر شرکت الیت مسئولیتی نسبت به ضعف ایمنی ناشی ازنرم افزارها (application ها) ویا برنامه های مورد استفاده خریدار مانند پورتال‌ها، سیستم های وبلاگ و مدیریت محتوا و امثال آنها، ندارد.

کاوه توفیقی مدیر شرکت الیت موظف به رعایت محرمانگی کلیه داده ها و نرم افزارهای موجود در سرویس خریدار می باشد و همچنین آنرا در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد. لیستی از فعالیتهای غیرمجاز در زیر آمده است، این لیست تنها بصورت نمونه بوده و فعالیتهای غیرمجاز، محدود به این لیست نخواهد بود :

استفاده از نرم افزارهای بدون رعایت حقوق معنوی موسوم به CopyRight ایران و بین المللی.

نصب ویا استفاده برنامه ای که موجب اختلال در عملکرد سرور گردد .

ارسال یا اجرای فایلهای اجرایی مانند و نه محدود به فایلهایی با پسوند exe , com , bat , vbs و امثالهم و در صورت وجود این فایلها بدون اخطار از فضای خریدار حذف می شود و با خریدار بر طبق قانون برخورد خواهد شد .

خریدار مجاز به استفاده از کدهای مخرب مانند انواع ویروسها و یا سورس هایی که موجب آلودگی یا پایین آمدن امنیت سرور گردد نمی باشد.

استفاده از برنامه های ضعیف نگارشی که موجب نفوذ به سرویس و سایر سرویسهای دیگر کاوه توفیقی مدیر شرکت الیت و سایر خریداران گردد.

وجود فایلهای حاوی ویروس عمدا و یا سهوا در فضای سرویس مورد خریداری.

ارسال هرزنامه (Spam ) عمدا ویا سهوا (ملاک، گزارش Spamcop یا سایتهای مشابه ، دیتاسنتر محل قرارگیری سرور و یا بررسی تیم فنی کاوه توفیقی مدیر شرکت الیت می باشد) حتی اگر از سرویس میل سرویس دهنده ثالثی استفاده شده باشد.

ارسال ایمیل بصورت گروهی و تعداد بالا (حداکثر ۱۰۰۰ ایمیل در روز و ۲۰ ایمیل در ۱۰ دقیقه مجاز می باشد به شرط آنکه کلیه گیرندگان ایمیلها، خودشان درخواست دریافت ایمیل از خریدار را داشته (OPTIN) و آدرس و توضیح نحوه لغو عضویت به زبان انگلیسی در متن ایمیل وجود داشته باشد(Unsubscribe link)).

گزارش فنی کاوه توفیقی مدیر شرکت الیت و یا IDC که سرور میزبانی در آن می باشد نسبت به انجام اعمال مغایر قانون کاوه توفیقی مدیر شرکت الیت.

عدم رعایت قانون جرائم رایانه ای جمهوری اسلامی ایران (خریدار موظف به کسب اطلاع کامل در مورد این قانون میباشد)

انجام فعالیتهایی که به هر شکل موجب اختلال در ارائه خدمات کاوه توفیقی مدیر شرکت الیت به خریدار و یا سایر خریداران گردد.

استفاده از سرویس جهت ایجاد اختلال و یا نفوذ در سیستمهای اشخاص ثالث.

عدم رعایت محدوده استفاده از منابع تخصیص یافته در هر سرویس.

کاوه توفیقی مدیر شرکت الیت در تعرفه ی خود و یا در سایت این موارد را مشخص نموده و محدوده استفاده از منابع سرویسهای کاوه توفیقی مدیر شرکت الیت برای عموم سرویسها در تعرفه درج شده است .

خریدار موظف است که کلیه قوانین کاوه توفیقی مدیر شرکت الیت و جمهوری اسلامی ایران را رعایت نماید. درصورت عدم رعایت، کاوه توفیقی مدیر شرکت الیت حق قطع سرویس به صورت موقت یا دائم و پیگرد قانونی و دریافت خسارت از خریدار را دارد و خریدار موظف به جبران کلیه خسارات وهزینه وارده بر کاوه توفیقی مدیر شرکت الیت می باشد همچنین هیچ وجهی بابت فسخ سرویس و یا ایام باقیمانده سرویس یا خسارت وارده به خریدار متخلف، پرداخت نخواهد شد.

ارائه خدمات پشتیبانی در کاوه توفیقی مدیر شرکت الیت بر مبنای پورتال مشتریان و به صورت ۱۵ ساعته و ۷ روز هفته می‌باشد. ضمناً به درخواست‌هایی که از طریق تلفن اعلام گردد تا حد امکان رسیدگی می‌گردد.

امکان نصب و تغییر نسخه هیچ نرم‌افزار، ابزار و بسته ای بر اساس درخواست خریدار و برروی سرویسهای میزبانی اشتراکی وجود ندارد.

در صورت درخواست انتقال یک دامنه به پنلی خارج از کاوه توفیقی مدیر شرکت الیت از طریق پرتال کاربران، کاوه توفیقی مدیر شرکت الیت حق ممانعت از تکمیل مراحل انتقال را ندارد.

از آنجا که کاوه توفیقی مدیر شرکت الیت ثبت و تمدید دامنه و انتقال برای خریدار را به صورت واسط انجام می دهد عدم پذیرش توسط ثبت کنندگان بین المللی و یا ثبت کننده .Ir نسبت به ثبت و یا تمدید دامنه به هر دلیل مسئولیتی را متوجه کاوه توفیقی مدیر شرکت الیت نخواهد کرد.

عودت وجه پس از ثبت دامنه توسط کاوه توفیقی مدیر شرکت الیت امکان پذیر نمیباشد.

کاوه توفیقی مدیر شرکت الیت تلاش خود را جهت راهنمایی خریدار در مسائل فنی می کند ولی خریدار خود مسئول است با اطلاعات فنی سرویس میزبانی وب آشنائی داشته و کاوه توفیقی مدیر شرکت الیت مسئولیتی نسبت به آموزش نحوه بهره برداری صحیح از سرویس ندارد.

کاوه توفیقی مدیر شرکت الیت مسئولیتی در قبال تمدید دامنه هایی که تا ۱هفته پیش از انقضا تمدید نشده اند نخواهد داشت.

کاوه توفیقی مدیر شرکت الیت تنها در صورت بروز مشکلاتی که موجب عدم دسترسی به سروراختصاصی مشتری از راه دور می گردد مسئول پشتیبانی فنی سرور بوده و البته در صورتی که بروز مشکل به خاطر سو عملکرد خریدار باشد هزینه پشتیبانی طبق فاکتورهای IDC و سرویس “مدیریت سرور” از خریدار اخذ خواهد شد.

در صورت بروز مشکل سخت افزاری که موجب عدم دسترسی به سرور شود خریدار موظف به اعلام مورد به بخش پشتیبانی کاوه توفیقی مدیر شرکت الیت بوده و کاوه توفیقی مدیر شرکت الیت پس از اطلاع موظف به تعویض سخت افزار معیوب طی ۷روز کاری و به صورت رایگان می باشد.

توافقات خاص تنها به صورت کتبی و با مهر و امضاﺀ مجاز کاوه توفیقی مدیر شرکت الیت معتبر خواهد بود و توافقات با پرسنل به صورت کتبی یا شفاهی و یا به هر شکل دیگر از درجه اعتبار ساقط است .

به طور کلی مسئولیت تهیه نسخه پشتیبان از داده ها، فایلها، بانکهای اطلاعاتی و ایمیلها با خود خریداران بوده و همه خریداران می بایست پشتیبان کلیه داده های مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای کاوه توفیقی مدیر شرکت الیت نگهداری نمایند. در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ هیچگونه اعتراضی مسموع نخواهد بود و کاوه توفیقی مدیر شرکت الیت در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد.

نحوه پرداخت در پورتال کاربران درج شده است. به طور عمومی خریدار موظف است مدارک پرداخت خود را تا پایان مدت سرویس نگهداری نماید.

به دلیل محدودیت های نگهداری داده های حسابداری، فیش بانکی و یا حواله ای که برای افزایش اعتبار و یا پرداخت یک صورت حساب می باشد، تنها تا ۶ ماه پس از واریز قابلیت استفاده را خواهد داشت.

کاوه توفیقی مدیر شرکت الیت هیچگونه مسئولیتی در برابر عدم انجام تعهدات خود در هنگام موارد اضطراری مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیتهای دولتی و تحریم را ندارد. با این حال در صورت بروز چنین مواردی کاوه توفیقی مدیر شرکت الیت تلاش خود را برای کاهش اثرات این موارد می نماید. بروز هر یک از موارد اضطراری موجب تخطی خریداران از شرایط خدمات نخواهد شد. تحریم و عدم امکان تبادل ارز از موارد اضطراری خواهد بود.

با پرداخت مبلغ فاکتور و یا عضویت در سایت کاوه توفیقی مدیر شرکت الیت یا پورتال مشتریان خریدار قوانین کاوه توفیقی مدیر شرکت الیت را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از خریدار وجود ندارد.

سقف خسارات اثبات شده توسط مرجع رفع اختلاف به خریدار برای هریک از انواع سرویس‌ها حداکثر معادل نیمی از هزینه پرداختی آن سرویس برای قرارداد جاری همان سرویس خواهد بود.

عدم اجرای بخشی از شرایط و قوانین کاوه توفیقی مدیر شرکت الیت نسبت به خریدار یا دیگران به منزله سلب حق اجرای قوانین از کاوه توفیقی مدیر شرکت الیت نمی باشد.